WhatsApp Destek

Müşteri Hizmetleri 0501-330-32-72

3 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele
Fiesta Zevk Benekli Prezervatif
Stok Durumu: VAR
  • Yeni
  • Kampanya
  • Ücretsiz Kargo
Fiesta Fiesta Zevk Benekli Prezervatif

Fiesta zevk benekli prezervatif doğru bilgilerle ve doğru uygulama teknikleriyle prezervatif kullanımı, gebeliği önlemek için etkili bir yöntemdir.Fiesta zevk benekli prezervatif doğru şekilde kullanılan prezervatifler, istenmeyen gebelikleri önlemede yüksek bir etkinlik sağlamaktadır. Ancak, hiçbir doğum kontrol yöntemi yüzde yüz garanti sağlamaz. Prezervatif kullanımıyla bile, bazı istisnai durumlarda gebelik oluşabilir. Bu genellikle prezervatifin doğru kullanılmaması, yırtılması, kayması veya hasar görmesi gibi durumlarda gerçekleşebilir.

199,00
Fiesta Ekstra İnce Prezervatif
Stok Durumu: VAR
  • Yeni
  • Kampanya
  • Ücretsiz Kargo
Fiesta Fiesta Ekstra İnce Prezervatif

Fiesta ekstra ince prezervatif doğru bilgilerle ve doğru uygulama teknikleriyle prezervatif kullanımı, gebeliği önlemek için etkili bir yöntemdir. Fiesta ekstra ince prezervatif doğru şekilde kullanılan prezervatifler, istenmeyen gebelikleri önlemede yüksek bir etkinlik sağlamaktadır. Ancak, hiçbir doğum kontrol yöntemi yüzde yüz garanti sağlamaz. Prezervatif kullanımıyla bile, bazı istisnai durumlarda gebelik oluşabilir. Bu genellikle prezervatifin doğru kullanılmaması, yırtılması, kayması veya hasar görmesi gibi durumlarda gerçekleşebilir.

199,00
Fiesta Çilekli Prezervatif
Stok Durumu: VAR
  • Yeni
  • Kampanya
  • Ücretsiz Kargo
Fiesta Fiesta Çilekli Prezervatif

Fiesta çilekli prezervatif doğru bilgilerle ve doğru uygulama teknikleriyle prezervatif kullanımı, gebeliği önlemek için etkili bir yöntemdir. Fiesta çilekli prezervatif doğru şekilde kullanılan prezervatifler, istenmeyen gebelikleri önlemede yüksek bir etkinlik sağlamaktadır. Ancak, hiçbir doğum kontrol yöntemi yüzde yüz garanti sağlamaz. Prezervatif kullanımıyla bile, bazı istisnai durumlarda gebelik oluşabilir. Bu genellikle prezervatifin doğru kullanılmaması, yırtılması, kayması veya hasar görmesi gibi durumlarda gerçekleşebilir.

199,00

Filtrele

Kategoriler

Fiyat Aralığı

199 199

© 2020 Şifa Eczane . Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.